Informace k zápisovým lístkům

V případě, že zákonní zástupci žádali o přijetí svého dítěte duplicitně i do jiné MŠ a do obou MŠ je dítě přijato, zašle zákonný zástupce dítěte vyplněné Oznámení o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání („zápisový lístek pro předškolní vzdělávání“) do té školy, kterou si pro vzdělávání svého dítěte vybere.

Rodiče dítěte odevzdáním tohoto zápisového lístku potvrzují svůj úmysl vzdělávat dítě v dané mateřské škole a zároveň tímto stahují žádost v druhé mateřské škole a uvolní tak místo dalšímu nepřijatému uchazeči.

Rozhodnutí o nepřijetí dítěte bude zasláno jeho zákonným zástupcům prostřednictvím pošty nebo soukromé datové schránky.

Zápisový lístek najdete ke stažení pod tímto odkazem nebo přímo vyhledejte rubriku Pro rodiče/ dokumenty ke stažení

Zápisový lístek