Mateřská škola Zvonková

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády a opatření ze dne 6.4.2021 bude od pondělí 12.4. školka pro povinně vzdělávané děti – předškoláky, ze 3.třídy (Zvonečku), znovu otevřena.

Děti budou pracovat ve dvou skupinách a budou 2x týdně testované. První testování proběhne v pondělí 12.4. Informace, jak a kde bude testování probíhat, obdržíte v e-mailu, v pátek odpoledne. Každopádně počítejte s tím, že u testování budete přítomni a že musíte s dítětem počkat do vyhodnocení testu, případně počkat, pokud bude na testovacích místech plno. 

Z důvodu zásobování ŠJ potřebujeme, abyste napsali, zda Vaše dítě v pondělí nastoupí ke vzdělávání. Pokud ne, musí být řádně omluveno. Svou omluvu prosím pošlete nejpozději do pátku, 9. hodiny dopolední, na e-mail: mszvonkova@volny.cz . Děkujeme.

Věřím, že to společně zvládneme.

S pozdravem, 

Mgr. Dana Červíčková

ředitelka MŠ